Leden:

Floor Willemse                                                               Floor@erfgoed40-45.nl

Voorzitter

 

Floor is verantwoordelijk voor publieke relaties en de organisatie van evenementen.

 

 

Raimondo Bogaars                                                       Raimondo@erfgoed40-45.nl

Secretaris / Voorzitter VWCAP

 

Raimondo is een medeoprichter van de stichting. He is gespecialiseerd in het onderzoeken van WO2 gerelateerde onderwerpen. Zijn grootste interesse ligt bij alles wat te maken heeft met oorlogsslachtoffers in de regio en de militaire begraafplaats Valkenswaard.

Bas Hendriks                                                                 Bas@erfgoed40-45.nl

Penningmeester

 

Naast het zijn van penningmeester, helpt Bas bij het organiseren en uitvoeren van evenementen.

Bjorn Bogaars                                                                Bjorn@erfgoed40-45.nl

Evenementen

 

Bjorn is de helpende hand tijdens evenementen. Door middel van film en fotografie draagt hij bij aan de verslaglegging van verschillende evenementen.

Arno Smits                                                                      Arno@erfgoed40-45.nl

Werkgroep VWCAP

 

Arno helpt bij de organisatie en uitvoering van evenementen. Hij heeft een grote interesse in fotografie.

Marcel Boven                                                                 Marcel@erfgoed40-45.nl

Werkgroep VWCAP

 

Marcel onderzoekt diverse oorlogsslachtoffers en heeft een grote interesse in militaire begraafplaatsen, en alles omtrent de slag om Arnhem.